« first day (441 days earlier)   

12:01 AM
Я цілком згоден, що особисто ви, як людина досвідчена (як щодо мови, так і на SE), маєте вищий шанс вгадати, що хотів сказати автор. Але це лише шанс. І лише для висококваліфікованих фахівців. Новачок (за права яких у нас тут точиться битва) на вашому місці майже гарантовано не вгадає, напише ляп, отримає зуслуговувані мінуси і піде з сайту геть. Замисліться над цим.
А ще десять новачків — або навіть не новачків, а людей, що зайшли і могли б зацікавитися, створити екаунт і стати новачками — подивляться на невнятне запитання і так само невнятну відповідь, фиркнуть і підуть геть. Бо натиснути Alt+F4 — дуже легко. Набагато легше, аніж продиратися крізь хащі чийогось підсвідомого.
@Sasha Про крапку з комою — пробачте, якщо запитання до мене, то я пас. Юриста винайміть, вони весь час займаються інтерпретацією розділових знаків на чиюсь користь. ;)
 
 
8 hours later…
8:12 AM
@bytebuster Ви якось змінили тему з «запитання без research effort» на «unclear запитання». Це різні речі. От, наприклад, запитання з research effort, але, як на мене, unclear / too-broad / opinion-based.
 
8:39 AM
@Sasha Дякую, я отримав відповідь.
 

« first day (441 days earlier)